Apie mus

Sveiki atvykę į rankinių pasaulį!

Kaip stilingų rankinių kompanija mes stiliaus idėjų semiamės tokiose Europos mados sostinių gatvėse kaip Londonas, Barselona, Paryžius ir Milanas. Mūsų įmonė dirba su daug oficialių Europos gamintojų ir platintojų, kurie užtikrina teisinę kilmę ir kokybę. Toprankines.lt yra ne tik rankinių parduotuvė, kurioje pateiksime visas naujausias rankinių stiliaus ir mados tendencijas, o taip pat ir pasiūlysime įvairaus stiliaus aksesuarus bent kokiai progai.

Įmonė UAB Drabužių Oazė, kuri administruoja Toprankines.lt parduotuvę, savo veiklą pradėjo 2012 metais ir nuo pat įmonės atidarymo mūsų kolektyvui yra be galo svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas ir atrastų kažką sau, todėl mes stengiamės reguliariai asortimentą papildyti rankinių naujienomis, kurie patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius. Reikia pagalbos pasirenkant teisingą prekę - mes visada pasirengę Jums patarti! Mes labai vertiname kokybišką ir draugišką aptarnavimą, todėl klientui padaryti užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje yra labai paprasta, malonu, o užsakymo vykdymas pradedamas iš karto, kad prekės pirkėjus pasiektų kuo greičiau! Mūsų solidi komanda yra Jūsų paslaugoms bent kuriuo dienos metu. Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai parašykite arba paskambinkite mums. Mes mėgaujamės Jūsų apsipirkimu!  • 1500

  Prekės asortimente

 • 79%

  Sugrįžtančių klientų

 • 1 tūkst.

  Registruotų klientų

Apie parduotuvę

 • Prekės pristatomos po visą pasaulį

  Mes prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Ne svarbu, kur Jūs gyvenate, Anglijoje, Amerikoje ar Australijoje, Jūsų užsakymas bus pristatytas į nurodytą vietą ir laiku. Visi užsakymai kruopščiai suruošiami, todėl bus pristatyti saugiai, taip kaip Jūs ir tikitės.

 • Tik kokybiškos prekės

  Mes garantuojame, kad visos mūsų prekės yra kokybiškos ir prieš išsiuntimą Jums kruopščiai apžiūrimos. Sėkminga daugelio metų patirtis tūkstančiai laimingų klientų leidžia mums būti tuo tikriems.

Atsiliepimai

 • Ąčiū už puikią rankinę, nesitikėjau kad bus tokios geros kokybė už tokią kainą.

  Marija

 • Prekę gavau labai greitai. Esu labai patenkinta

  Inesa

 • Puikus bendravimas su klientais! Laiku ir greitai pristato.

  Dovilė


Kontaktai

Toprankines.lt internetinę parduotuvę administruoja:
UAB Drabužių Oazė
Įmonės kodas 302814075
PVM mokėtojo kodas LT100006980718
Buveinės adresas: Leičių g. 9-16, LT-12109 Vilnius
Bankas: AB Šiaulių bankas
Sąskaita: LT42 7180 3000 2346 7597

Darbo laikas:

I-V nuo 9:00 - 17:00 val.
Telefonas:  +370 675 33453
Elektroninis paštas: info@toprankines.lt
Elektroninėje parduotuvėje įdiegtas saugumo SSL sertifikatas patvirtina, kad šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugu registruotis ir pirkti prekes.